Jedničky a nuly, které prodávají

Grafický návrh e-shopu

Stavíme zakázkové weby takzvaně na klíč. Po načerpání veškerých požadavků a analýze konkurence zajistíme design, kódování i implementaci požadovaných doplňků.

Analýza trhu a řešení

Zmapujeme konkurenci, zhodnotíme Vaši pozici a navrhneme doporučení, díky kterým se můžete prosadit.

Nastavení webového rozhraní a administrace

Připravíme veškeré základní nastavení, napojíme analytické nástroje a provedeme Vás administrací webu.

Integrace CRM / ERP

Samotný web je jen začátek. Pomůžeme Vám s napojením na externí systémy, které Vám zajistí komplexní online kancelář.

Obchod, business plán, dropshipping

Již několit let se zabýváme obchodem na mezinárodním trhu. Jsme schopni Vám předat naše know-how a ušetřit tak zbytečné výdaje či výpravy do slepých uliček.

Marketingová strategie a spuštení projektu

K čemu je skvělý produkt, o kterém nikdo neví? Naplánujeme společně taktiku, s kterou se rychle dostanete do popředí zájmu.


CannaCare.cz

Společnost CannaCare se při výrobě konopných produktů soustředí na nejmodernější technologie, a proto bylo na místě vytvořit seriózní a spolehlivý web zapadající do aktuálních trendů. Postarali jsme se nejen o vývoj, kreativu či odlišná prostředí pro B2C a B2B, ale i realizaci na míru postavené aplikace s názvem Affiliate program.

 

 


HandSave.cz

Někteří klienti se spíše než na širokou veřejnost zaměřují na své stálé byznysové partnery, kterým rádi dopřejí pohodlný nákup produktů. V tomto případě byla příprava moderního designu a funkčního kódu obohacena výzvou v podobě rozčlenění tisíců produktů mezi B2B a B2C prostředí a jejich následné napojení na externí systémy.

 

 


Obaly365.cz

O tom, že krabice nemusejí být nuda, jsme se přesvědčili u projektu Obaly365. Vytvořením loga a potisku materiálů jsme se postarali o rozpoznatelnou tvář značky, kterou jsme následně promítli i do vývoje e-shopu se stovkami produktů.

 

 


CannaPet.cz

Pejskaři si zaslouží nejen zdravého čtyřnohého přítele, ale i moderní a funkční web, na kterém mu vyberou kvalitní doplňky stravy. V tomto případě jsme vzhledem k cílové skupině a povaze produktů vsadili na hravý design a přehledné prostředí pro rychlý nákup.

 

 


GeorgeBee.com

Nejlepší medovina na světě si přece zaslouží pořádný web! Kluci z George Bee se nejraději ze všeho soustředí na svůj lahodný nápoj a nepotrpí si na přehnané řeči kolem. A přesně tomu také odpovídá jejich webová prezentace. Stránky jsme poskládali ze stručného představení firmy, kontaktních informací a samozřejmě toho nejdůležitějšího - internetového obchodu.