Jsme tým, kreativci, odborníci
i zapálení samoukové.
Jsme Liff.

Aby člověk odváděl dobrou práci a dál
se v ní rozvíjel, musí ho bavit. Proto hledáme energické lidi, kteří chtějí mít radost z výsledků své práce.

Hledáme další členy do našeho týmu. Nezáleží na tom, jestli jsi odborník nebo junior, který má zájem se naučit oboru. Při rozdělování úkolů a projektů dbáme na silné stránky člověka a jeho zaměření. Pokud ti je náš přístup blízký, spoj se s námi! Nenašel jsi v seznamu pozic tu vhodnou pro tebe, a přesto by ses k nám chtěl přidat? Napiš.

Nepřestáváme
se učit

Ať už na kurzech, nebo jeden od druhého. V Liff Studiu neexistují překážky pro osobní a pracovní rozvoj.

Každý názor je
u nás slyšet

Věříme, že různé pohledy na věc a otevřená diskuze mohou jedině pomoci k lepším výsledkům. Proto je u nás vždy prostor pro tvoje názory a nápady.

Kdo nic nezkusí,
nic nezíská

Nemůžeme předvídat všechno, ale snažíme se být dobře připraveni. Nebojíme se pouštět do nových náročných projektů ani zkoušet nové postupy a možnosti.

Jsme kolektiv
v kanceláři i mimo ni

Práce ti nemá nahradit rodinu, ale rozhodně ti může dát přátele. Scházíme se v kanceláři i mimo ni a nezapomínáme vyrovnávat dřinu zábavou.

Žádné plané řeči

Přímá komunikace je pro nás nejdůležitější. Mezi sebou i s klienty jednáme vždy na rovinu.

Náš tým se snažíme udržet tak různorodý, jak to jde. Díky tomu můžeme úkoly rozdělovat podle silných stránek i zájmů. To zaručuje, že nás práce dlouhodobě baví, jdeme do všeho naplno a odevzdáváme tak klientům skvělé výsledky.

Workshopy a kurzy

Chceme ti dát příležitost rozvíjet se. Ať už chceš objevovat novinky z oboru nebo se naučit něco nového, zařídíme ti potřebné kurzy, přednášky nebo workshopy.

Flexibilní pracovní doba i místo

Důležité je, aby práce byla hotová včas. Jestli budeš plnit deadliny z kanceláře, kavárny nebo postele už tolik neřešíme.

Občerstvení
na pracovišti

Chceme, aby se ti u nás líbilo. Takže tě rozhodně nenecháme umřít hladem a žízní.

Investice do zdraví a odpočinku

Víme, že tvůj život není jen práce. Chceme mít hlavně zdravé a spokojené zaměstnance, a proto se o tebe postaráme i v tomto ohledu.

Profesní růst

U nás se nezastavíš na místě. Pokud máš ambice se posouvat, nejen, že ti v tom nebudeme bránit, ale rozhodně tě podpoříme.

Realizace vlastních nápadů a projektů

Máš v hlavě myšlenku, které věříš? U nás máš veškeré zdroje pro její realizaci a spuštění.

Sdělte nám svoji vizi a cíle, se zbytkem se společně popereme.

Vyberte si termín konzultace, zavolejte, napište nebo nám jen zanechte kontakt. Ozveme se Vám, probereme Vaši představu i naše vidění dané situace a seznámíme Vás s obvyklým průběhem realizace či rámcovým cenovým rozptylem.