Shoptet Premium Partner

Webdesign a vývoj e-shopů na platformě Shoptet

Od loňského jara staví náš tým digitální obchody na největší e-commerce platformě Shoptet, kterou využívá přes 24 000 klientů. Pilotním projektem se nám stala realizace CannaCare obchodu. Za uplynulý rok jsme spustili již deset e-shopů a postupně vyčlenili samostatný tým vývojářů a designerů, který dnes vytváří systémové doplňky a zajišťuje inovativní platformy pro klienty zaměřené na velkoobchod i koncového zákazníka. 

V letošním roce jsme se stali součástí úzkého výběru jednotek týmu “Shoptet Premium Partner”. Jsme tak jedni z mála, kteří nabízí komplexní realizaci vašeho obchodu přímo na míru, včetně pokročilých implementací externích systémů.

Naše zkušenosti využívají většinou klienti, kteří již Shoptet dobře znají a chtějí svůj obchod dostat do vyšších sfér designu a výkonu. Zároveň jsme partnery při vývoji modulů pro samotný Shoptet Market.


CannaCare.cz

Společnost CannaCare se při výrobě konopných produktů soustředí na nejmodernější technologie, a proto bylo na místě vytvořit seriózní a spolehlivý web zapadající do aktuálních trendů. Postarali jsme se nejen o vývoj, kreativu či odlišná prostředí pro B2C a B2B, ale i realizaci na míru postavené aplikace s názvem Affiliate program.

 

 

 


HandSave.cz

Někteří klienti se spíše než na širokou veřejnost zaměřují na své stálé byznysové partnery, kterým rádi dopřejí pohodlný nákup produktů. V tomto případě byla příprava moderního designu a funkčního kódu obohacena výzvou v podobě rozčlenění tisíců produktů mezi B2B a B2C prostředí a jejich následné napojení na externí systémy.

 

 


Obaly365.cz

O tom, že krabice nemusejí být nuda, jsme se přesvědčili u projektu Obaly365. Vytvořením loga a potisku materiálů jsme se postarali o rozpoznatelnou tvář značky, kterou jsme následně promítli i do vývoje e-shopu se stovkami produktů.

 

 


CannaPet.cz

Pejskaři si zaslouží nejen zdravého čtyřnohého přítele, ale i moderní a funkční web, na kterém mu vyberou kvalitní doplňky stravy. V tomto případě jsme vzhledem k cílové skupině a povaze produktů vsadili na hravý design a přehledné prostředí pro rychlý nákup.

 

 


GeorgeBee.com

Nejlepší medovina na světě si přece zaslouží pořádný web! Kluci z George Bee se nejraději ze všeho soustředí na svůj lahodný nápoj a nepotrpí si na přehnané řeči kolem. A přesně tomu také odpovídá jejich webová prezentace. Stránky jsme poskládali ze stručného představení firmy, kontaktních informací 
a samozřejmě toho nejdůležitějšího - internetového obchodu.

 

 


Nazdravee.cz

Zadání bylo jasné - uvést produkty Vianutra seriózní cestou na český trh a postupem času se stát distributorem číslo jedna. Tento plán si samozřejmě vyžadoval profesionální zázemí, které jsme zajistili vybudováním zbrusu nového webu, nastavením PPC reklam a představením společnosti Nazdravee na sociálních sítích.

 

 

 

Podělte se s námi o své cíle a společně je naplňme.