Shoptet Premium Partner

Webdesign a vývoj e-shopů na platformě Shoptet

Od podzimu 2019 staví náš tým digitální obchody na největší e-commerce platformě Shoptet, kterou využívá přes 24 000 klientů. Pilotním projektem se nám stala realizace CannaCare obchodu. Za uplynulý rok jsme spustili již deset e-shopů a postupně vyčlenili samostatný tým vývojářů a designerů, který dnes vytváří systémové doplňky a zajišťuje inovativní platformy pro klienty zaměřené na velkoobchod i koncového zákazníka. 

V loňském roce jsme se stali součástí úzkého výběru jednotek týmu “Shoptet Premium Partner”. Jsme tak jedni z mála, kteří nabízí komplexní realizaci vašeho obchodu přímo na míru, včetně pokročilých implementací externích systémů.

Naše zkušenosti využívají většinou klienti, kteří již Shoptet dobře znají a chtějí svůj obchod dostat do vyšších sfér designu a výkonu. Zároveň jsme partnery při vývoji modulů pro samotný Shoptet Market.

Sdělte nám svoji vizi a cíle,
se zbytkem se společně poperem.

Vyberte si termín konzultace, zavolejte, napište nebo nám jen zanechte kontakt. Ozveme se Vám, probereme Vaši představu i naše vidění dané situace a seznámíme Vás s obvyklým průběhem realizace či rámcovým cenovým rozptylem.