Kolektiv stvořen pro tvorbu. Ožijte s námi v digitálním světě!

Spojuje nás zápal k práci, napříč obory. Různorodost podle nás tvoří dohromady ten správný celek. Společným úsilím vymýšlíme nové a revitalizujeme stávající.
Start v roce 2015 ve dvou lidech, které pojí společné nadšení pro informační technologie, kreativu a obsah. Od té doby jsme se výrazně rozrostli, ale jedno nám zůstalo. Soustředíme se převážně na vývoj digitálních produktů, tvorbu či inovaci identity vaší značky, strategii. Proto u nás najdete designery, vývojáře, marketingové i content specialisty.

Společně se posouváme. Na mušce máme velké i ty menší projekty, protože jsou pro nás důležité i jiné hodnoty vašeho modelu, než je zisk či velikost.

Weby, aplikace,
e-commerce

° Frontend a backend vývoj
° iOS a Android aplikace
° UX a UI design
° ERP a CRM integrace
° Shoptet Premium partner
° Technologické analýzy a konzultace

Marketing
& strategie, výkon

° Obsahový marketing
° Social a influence marketing
° Výkonnostní marketing
° RED tým a konzultace
° Event marketing

Značka
& kreativa

° Branding & packing
° Kampaně
° Obsahová strategie
° Digitální obsah
° Produkce obsahu
° Tiskoviny a publikace

LiffStudio - Studio
LiffStudio - Studio
LiffStudio - Studio
LiffStudio - Studio
LiffStudio - Studio

    "Klademe velký důraz na vizuální stránku projektu, na prvním místě ale vždy zůstává jejich uživatelská přívětivost a potřeby klientů. Díky tomu také vzniklo několik našich vlastních produktů a značek.

    Přesah a inspiraci nasáváme z různých odvětví trhu. Dlouhodobě hledáme inovativní projekty, které mají smysl, a to nejen po byznysové stránce."


Lukáš Knot
Zakladatel společnosti

Liff_CMS

Pro samostatné nahrávání fotografií, textů a dalšího obsahu jsme vytvořili administraci, kterou zvládnete ovládat stejně jednoduše, jako třeba napsat e-mail.

Budgeta

Tahle aplikace nám chyběla jako sůl. Když jsme se bavili s dalšími podnikateli, zjistili jsme, že nejsme jediní. Proto jsme se rozhodli vytvořit platformu na správu faktur, sledování cash flow a reporting financí.

DigiHovor

Vyvinuli jsme online komunikační platformu pro odbavení požadavků, kde je doposud nutný osobní kontakt. Díky ní se můžeme audiovizuálně spojit například s psychologem, lékařem nebo úředníkem.

MyCzech Agency

Komunikační agentura s dlouholetými zkušenostmi v cestovním ruchu a zábavním průmyslu. Pevně vybudované kontakty ve světě tisku, celebrit a internetových hvězd dnešní doby.

scanBOT_

Robot, který snímá aktuální stav legislativních změn, včetně těch připravovaných. Data, která jsou online, vyhledává, třídí a následně vše elektronicky zasílá v periodě, kterou si klient zvolí. Současně umožňuje jednotlivé informace vyhledávat napřímo.

Server a nastavení

Pokud potřebujete revitalizaci nastavení nebo vytvoření cloudové či IT infrastruktury, umíme vás těmito procesy provést, nastavit je a vysvětlit jejich fungování.

Sdělte nám svoji vizi a cíle, se zbytkem se společně popereme.

Vyberte si termín konzultace, zavolejte, napište nebo nám jen zanechte kontakt. Ozveme se Vám, probereme Vaši představu i naše vidění dané situace a seznámíme Vás s obvyklým průběhem realizace či rámcovým cenovým rozptylem.